REJİSÖR S SERİSİ - WTV Workshop TV ■ www.WTVTURK.com ■ Mağaza

İLETİŞİM

REJİSÖR S SERİSİ

Fokstar Resijör S Serisi modeliyle sabit ya da dışarıda herhangi bir yerden 7/24 HD televizyon yayını yapabilirsin. Bu modelimizde kamera hariçtir ve 3 kamera uyumludur. Kurgu Montaj Seti ve bir üst modeldeki bazı cihazlar yoktur. Sabit dekorlu stüdyo veya sabit sanal stüdyo ile kendi kameralarınızı bağlayarak profesyonel canlı yapımlar, haber sunumları, dizi film çekimleri ve reklam filmleri kayıtları için tercih edilmektedir. Televizyonların canlı programları, spor kulüpleri, üniversiteler ve belediyeler için de sabit ya da dışarıda herhangi bir yerden yayınlarda pratiktir. 

 

Fokstar yerli üretimi Profesyonel Dijital TV Kanalının ekipmanları en az 25 parçanın birleşimiyle sıfır ürünlerden oluşmaktadır. Ön sipariş ile anahtar teslim kurulum yapılır. Sözleşme tarihinden itibaren, kurulum kapsamına göre en geç 7-15 gün içerisinde yayına başlayabilirsin. Hiç bir ek ücret ve ekstra cihaz gerektirmeksizin tüm ekipmanlar sizindir. 

Televizyon kanallarının yayın hattı servis sağlayıcı hizmetini lisanslı kurumdan alması zorunludur. (Web tasarımcıların bu hizmeti vermesi yasal değildir.) Lisanslı ve sağlıklı bir yayın hattının yıllık ücreti (sınırsız 8000TL) olmaktadır ve tercih kullanıcıya aittir. Fakat yayın hattı hizmetini bizden almıyorsanız, yayın aktarım ayarlarınıza biz müdahale edemiyoruz. 

SIFIR ÜRÜN Workshop TV Özel 

Tüm hakları fokstar adına WTV'ye aittir. İkinci üçüncü şahıs ve kurumlar kullanamaz.

0 Yorum:

Yorum Gönder